Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    Dedektif Çizmeli Kedi

    Dedektif Çizmeli Kedi

    17 Aralık 2023 - 28 Ocak 2024
    • Çocuk Oyunu

    Dedektif Çizmeli Kedi

    Tavşanın havuçlarının gizemli bir şekilde kaybolmasıyla Çizmeli Kediden havuçları bulmak için yardım istemesiyle bir maceraya atılırlar. Bu macerada dedektif olan Çizmeli Kedinin yardımcısı Anlatıcıdır.  İlk olarak Baykuştan, ardından Eşek Yumuş'tan, sonrasında Sarman'dan, akabinde ise Sihirbaz Kuzucuktan Süphelenir.  İpuçlarını takip eden Çizmeli Kedi, havuçları Tek Diş'in aldığı mesajıyla karşılaşır. Havuçları bulmak igin tek başına ormana gelmesi gerektigini soyler fakat aslrnda tüm orman halkı ona beklenmedik bir süpriz planlamışlardır.

    İyi eğlenceler.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Dedektif Çizmeli Kedi Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AnadoluDedektif Çizmeli Kedi İstanbul Anadolu Biletleri

    AdresHalis Kurtça Kültür Merkezi
    Organizasyon Fikrigün Film Tiyatro - Çizgi Kukla Tiyatrosu
    150,00 TL 'den başlayan fiyatlarla
    AdresHalis Kurtça Kültür Merkezi
    Organizasyon Fikrigün Film Tiyatro - Çizgi Kukla Tiyatrosu
    150,00 TL 'den başlayan fiyatlarla
    Organizasyon Fikrigün Film Tiyatro - Çizgi Kukla Tiyatrosu
    100,00 TL 'den başlayan fiyatlarla