Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Deli Bayramı'

    • Tiyatro

    Deli Bayramı

    Turgut Özakman'ın kaleminden dökülen Deli Bayramı, Kırmızı Kalem Sanat Merkezi Müzikal Tiyatro sınıfının ellerinden sahneye taşınıyor. Eğer siz de "Delidir, ne yapsa yeridir" diyorsanız, bu gençleri destekleyin ve hep birlikte delilik şölenine hazır olun!

    Yazan: Turgut Özakman
    Yöneten / Reji: Reyhan Görkan
    Müzik: Kutsal Kaynak
    Dans: Kateryna Malykh Karacan

    Oynayanlar:
    Ali Hamza Egeli
    Bahar Tatar
    Beren Öztürk
    Cansu Berrak Çatalkaya
    Ece Acarbulut
    Efe Barış Aydın
    Ege Göçer
    Erkut Özcan
    Janserey Su Çakır
    Neva Nas Aydın
     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü