Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Deli Şair Ömer Seyfettin

    18 Aralık 2022 Pazar
    80 dakika
    • Tiyatro

    Deli Şair Ömer Seyfettin

    Yaş Sınırı: +8

    Süre: Tek Perde, 80 Dk.

    Bir kere mi yaşanır insan hayatının bir günü? Aynı günü bir daha, bir daha yaşamak imkanı var mıdır, hayalimizde de olsa? Belki bir sanrı. Belki de bir rüya. Ömer Seyfettin'in bu dünyadaki son günü. Ölümünden önceki gün. 5 Mart 1920. Bir kere yaşıyor o günü. Bir daha. Belki bir defa daha. Korku, sancı, ateş, öfke, hayal, özlem, aşk, vatan sevgisi, şiir, dil sevdası, dostluk. Hepsi birbirinin içinde. Nesillerin öyküleriyle büyüdüğü adamın bu dünyadaki son gününün hikayesi bu. Bir Deli Şair'in. Ömer Seyfettin'in. Ömer Seyfettin, ölümünden önceki o hayal ve gerçek günün 100. yıldönümünde Kosta Kortidis’in DELi ŞAİR oyunu ile seyirci ile buluştu ve tekrar karşınıza çıkıyor.... Aynı gün bir daha, bir daha…bir daha…! Hayalimizde de olsa? 

    Usta yönetmen Kosta Kortidis'in rejisi ile, Okan Şevket Duman‘ı Ömer Seyfettin, Alişan Özkan'ı Ali Canip Yöntem, Akın Kaplan'ı Hekim Simon, Aslı Çelebi'yi Calibe Seyfettin olarak izleyeceğimiz eserde; Kosta Kortidis Cenap Şahabettin olarak karşımıza çıkacak. Psikolojik bir gerilime dayalı, derin, yoğun ve yalın bir çarpıcılıkta sahnelenen eser aynı zamanda her zaman olduğu gibi çokça gülümsetip, düşündürmeyi de ihmâl etmiyor.

    Tiyatro Grubu: Teatro Rudius

    Yazan ve Yöneten: Kosta Kortidis

    Oyuncular: Okan Şevket Duman - Alişan Özkan - Aslı Çelebi - Akın Kaplan ve  Kosta Kortidis 

    Dekor Tasarımı: Batuhan Bozcaada

    Kostüm Tasarımı: Fadim Üçbaş

    Özgün Müzik: Altuğ Akınsel

    Fotoğraf: Barış Vanlıoğlu

    Afiş Tasarımı: Barış Çantay

    Dış Sesler: Gülay Oktar

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Avrupa - Besa Sahne Cevahir Salon B

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Deli Şair Ömer Seyfettin Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AvrupaDeli Şair Ömer Seyfettin İstanbul Avrupa Biletleri

    Adres Besa Sahne Cevahir Salon B
    90,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü