Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Deli Tiyatro Oyunu

    Altay Çeşme Mah.Kışlalı Cad. No:18 Maltepe - İstanbul 17 Aralık 2022 Cumartesi
    • Tiyatro

    Deli Tiyatro Oyunu 

    Nikolay GOGOL'un yazdığı, Ali ÇANKIRILI tarafından çevirisi yapılmış olan ‘Bir Deli’nin Hatıra Defteri’, bu sefer bambaşka bir şekilde yorumlanmış şekilde seyircisiyle buluşuyor. Uyarlamasını ve yönetmenliğini Kubilay ERDELİKARA’nın yaptığı oyunda tımarhaneye sürükleyen bir yaşam ve sürükleyen tüm unsurları da vücut buluyor. ‘DELİ’ sizi insan doğasının karanlık dehlizlerinde dolaşmaya davet ediyor…

    Uyarlayan - Yöneten : Kubilay ERDELİKARA

    Oyuncular : Murat Çilgasit, Ender Eker, Kubilay Erdelikara, Esra Erdoğan, Bahadır Keşan, Alparslan Orhan, Nalan Özdemir, Hakan Polat, Adem Tosun, Betl Yavuz

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Anadolu - Yaşar Kemal Kültür Merkezi Tiyatro Salonu

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Deli Tiyatro Oyunu Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AnadoluDeli Tiyatro Oyunu İstanbul Anadolu Biletleri

    80,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü