Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Deliler Kabaresi

    130 dakika
    • Tiyatro

    Deliler Kabaresi

    Yaş Sınırı : +13

    Tür : Müzikal Kabare,

    Süre : 2 Saat 10 Dk. - 2 Perde

    Memleket takkesi düşmüş parodi, bizim kabare biraz meddah biraz deli!

    Turgut Özakman’ın 1987 yılında kaleme aldığı, Metin Akpınar, Zeki Alasya ve Nevra Serezli’nin başrollerini paylaştığı, Devekuşu Kabare’nin muhteşem oyunu DELİLER İzmir Komedi Tiyatrosu’nun güncel yorumu ile karşınızda. 80'li yıllarda yaşananların günümüzün politik aynasında boy göstermesi mizahın ömrünü uzatıyor haliyle. Gelin görün ki durum böyle olunca halk da deliriyor sanki? Sahi, hayatımızı kendini akıllı ilan edenlerin elinden bir parça delilik kurtaramaz mı? En iyisi birlikte soralım, birlikte düşünelim: Kim akıllı kim deli? Nasıl ayırt etmeli? Biz miyiz normal? Onlar mı değil anormal? Where is the question?
    Gülelim, eğlenelim, deliliğe vur gitsin!

    Yapım: Tiyatrolog

    Yazan: Turgut Özakman

    Yöneten: Çağrı Turnalı

    Beste: Berke Urgut

    Koreograf: Gizem Tataroğlu

    Müzik Direktörü: Berke Urgut

    Reji Asistanı: Müge Akman

    Sahne Amiri: Serdar Şahintaş

    Dekor & Işık Tasarım: Çağrı Turnalı

    Makyaj Tasarım: Berfu Nur Şenarık & Hülya Savran Düzarkış

    Kostüm Tasarım: Zekiye Tahinç

    Aksesuar Sorumlusu: Berfu Nur Şenarık & Caner Arpat

    Işık ve Ses: Davut Yörük

    Afiş Tasarım: Çağrı Turnalı

    Oynayanlar: Çağrı Turnalı, Müge Akman, Mehmet Savat, Berahan Onat, Berfu Nur Şenarık, Berke Urgut, Caner Arpat, Hülya Savran Düzarkış, Hüseyin Temiz, Öykü Su Akbaş, Serdar Şahintaş, Zekiye Tahinç

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü