Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    DENEYSEL GECELER: "Doğaçlama Tiyatro Gösterisi"

    DENEYSEL GECELER: "Doğaçlama Tiyatro Gösterisi"

    "Frida Kitap Kahve GAÜN' Güneykent Mh. 236 No.'lu Sk. No.:4 (ayntab spor salonu karşısı) Şahinbey/Gaziantep" 3 Haziran 2023 Cumartesi
    120 dakika
    • Doğaçlama

    DENEYSEL GECELER: "Doğaçlama Tiyatro Gösterisi"

    Etkinlik Yaş Sınırı: 13+

    *teatroayntab olarak; her ay ilk cumartesi günü "Tiyatro Sporu: Doğaçlama Gösteri" ile Frida Kitap Kahve GAÜN'de siz değerli izleyicilerimiz ile bir araya gelmeye, kaldığımız yerden çok daha iyi güzel bir şekilde yine yeni yeniden başlıyoruz diyerekten; devam ediyor, hep beraber birbirinden eğlenceli oyunlar ve interaktif bi’ hal ile “doğaçlama tiyatro” sergiliyoruz… "Geliniz ve de getiriniz"

    ** Sezonun son DENEYSEL GECELER: "Doğaçlama Tiyatro Gösterisi"dir.

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Gaziantep - Frida Kitap Kahve GAÜN

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    DENEYSEL GECELER: "Doğaçlama Tiyatro Gösterisi" Biletleri ve Fiyatları

    GaziantepDENEYSEL GECELER: "Doğaçlama Tiyatro Gösterisi" Gaziantep Biletleri

    AdresFrida Kitap Kahve GAÜN
    Organizasyon Nükte Yapım Gaziantep
    30,00 TL'den başlayan fiyatlarla