Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Deniz Kabuğu Adası

    • Çocuk Oyunu

    Deniz Kabuğu Adası

    +3 Yaş Müzikli ve Danslı Çocuk Oyunu

    Kaptan buzdağıdeviren ve miço Kısapantolon, gemileri Abrakadabra’yla birlikte maceradan maceraya koşan iki denizci… ve hazinelerden meydana gelen bir ada “Deniz Kabuğu Adası”

    İhtiyar korsan Yengeçburun ve Mösyö Pierre’le birlikte Deniz Kabuğu Adası’nın peşine düşen bu dört kafadar fırtınaların, dar geçitlerin, sarp kayalıkların ve türlü maceraların içinde bulacaklardır kendilerini. Peki ama gerçek hazine neydi çocuklar? Altınlar mı, elmaslar mı, inciler mi? Yoksa bambaşka bir şey mi?

    Kadro:Tuncay Vicnelioğlu, Kaan Şahin, Abdullah Topal, Cem Özoktay

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü