Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Deniz Kızı Ariel

    04 Şubat Cumartesi - 19 Mart 2023 Pazar
    • Çocuk Oyunu

    Deniz Kızı Ariel

    Etkinlik Yaş Sınırı: 3+
    Etkinlik Süresi: 35 dk.

    Denizaltı krallığını yakından görmeye hazır mısınız? F Prodüksiyon seyircileri, Deniz kızı Ariel ile buluşuyor. Ariel insanların hayatını çok merak eder ve babasından habersiz gizlice denizin yüzeyine çıkar. Bir kaza sonucu yakışıklı prensle tanışır. Aşkın ve hayallerinin  peşinden giden Ariel bu sefer de Ursula'nın hain planıyla karşı karşıya kalır. 35 dk süren bu interaktif çocuk oyununu F prodüksiyon dört kişilik oyuncu kadrosu ile sahneye taşıyor.

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Kocaeli - Kocaeli Süleyman Demirel Kültür M Oda TiyatrosuS
    İstanbul Anadolu - Kadıköy Halk Eğitim Merkezi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Deniz Kızı Ariel Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AnadoluDeniz Kızı Ariel İstanbul Anadolu Biletleri

    90,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    90,00 TL'den başlayan fiyatlarla

    KocaeliDeniz Kızı Ariel Kocaeli Biletleri

    60,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    60,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    60,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü