Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Dijital Şakalaşmalar

    Yeşilbahçe, Çınarlı Cd. No:7, 07160 Muratpaşa/Antalya 9 Şubat 2023 Perşembe
    105 dakika
    • Komedi

    Dijital Şakalaşmalar

    Yaş Sınırı: 12+

     2 Perde

    “Çok Güzel Hareketler Bunlar” dan  tanıdığımız ve bir çok sinema filminde de rol alan Ünlü Oyuncu Metin Yıldız yepyeni bir Komedi Gösterisi ile huzurunuzda..  Metin ve ceylan yıldız'dan dijital çağda kadın erkek ilişkileri üzerine şakalaşmalar.. Kendi evliliklerinden yola çıkarak oyunlaştırdıkları.. Dijital Şakalaşmalar' oyunu için;

    “Çağdaş kabareye geleceksel bir bakış açısı” diyorlar… Gülmeye hazır olun…

     Oynayanlar: Metin Yıldız - Ceylan Yıldız

     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Antalya - Antalya Türkan Şoray Kültür Merkezi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Dijital Şakalaşmalar Biletleri ve Fiyatları

    AntalyaDijital Şakalaşmalar Antalya Biletleri

    110,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü