Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    -

    Dimios

    Rasimpaşa mah, Misakı Milli Sk. 93/a, 34750 Kadıköy/İstanbul 12 Nisan Çarşamba - 26 Nisan 2023 Çarşamba
    80 dakika
    • Komedi
    • Kara Komedi

    Dimios

    Yaş Sınırı: 15+
    Süre: Tek perde, 80 dk.

    "Oyunumuz, antik çağlardan başlayıp günümüze kadar uzanan ve dünyanın bilinen en eski mesleklerinden biri olan cellatlık üzerine işlenmiştir. Bu işi meslek olarak edinmiş ve her çağda geçimini bununla sağlayan kahramanımız başından geçen olayları çarpıcı bir gerçeklik ile seyirciye aktarıyor. Ölen insanlar, öldüren benim, izleyen ise siz insanlar... Hepimiz bu hikayenin içindeyiz."

    Yazan & Oynayan: Ali Can Karagülmez
    Yönetmen: Zafer Metin
    Yönetmen Yardımcısı: Deniz Uzun
    Dekor: Yavuz Eren
    Kostüm: Aygül Sonay Güntav
    Afiş Tasarım: Celal Koçyiğit
    Müzik: Mete Uçkaç

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Anadolu - Eylül Sahnesi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Dimios Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AnadoluDimios İstanbul Anadolu Biletleri

    AdresEylül Sahnesi
    Organizasyon Eylül Sahnesi
    100,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresEylül Sahnesi
    Organizasyon Eylül Sahnesi
    100,00 TL'den başlayan fiyatlarla