Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Dip Deniz Kasabası

    28 Ocak Cumartesi - 19 Şubat 2023 Pazar
    50 dakika
    • Çocuk Oyunu

    Dip Deniz Kasabası

    Yaş Sınırı: 3+

    Süre : 50 Dk.

    Lord Neptün uzun bir yolculuğa çıkmaya karar verir. Dip Deniz halkına da gitmeden önce hediyeler dağıtır ve akabinde okyanusa açılır.  Hediyesini alan herkes mutludur. Deniz Kızına özel bir ses, Yaldız’a bir çatal ve Yıldız’a da bir deniz kabuğu verir. Deniz yırtıcılarından korunmak isteyen Istakoz, herkes hediyesini alırken, vaktinde yetişemediği için eli boş kalır. Yaldız ve Yıldız her zamanki gibi eğlenceli vakit geçirip yine oyun oynarlarken, Yıldız çatalı kullanarak, farkında olmadan Yaldız’ı bir bulaşık süngerine çevirir. Yıldız durumu anlamaya çalışırken, onları izleyen ve hediyesiz kalmış olan Istakoz, bu boşluk anından faydalanarak çatalı alır. Yıldız, çatalı tekrar almak için Istakozun peşinden gider. Bir süngere dönüşen Yaldız ise korku içinde eski haline dönmeyi bekler. Deniz Kızı ile yolları kesişen Yıldız, durumu anlatır ve Deniz Kızı da çatalın nasıl kullanılacağını öğrenmek için deniz cadısı Ahtapot Ursula’yı bulur. Deniz cadısı ise bütün güçleri kendisinde toplamaya çalışan kötü biridir. İyi niyetli olan kahramanlarımız hem kaybedilen sihirli nesneleri almak hem de Yaldız’ı kurtarmak isterlerken, kendilerini türlü komik ve aksiyon dolu maceraların içinde bulurlar. Sonunda Yaldız normal haline döner ve Dip Deniz’de sular durulur. Sihirli malzemeleri istemediklerini belirterek Lord Neptün’e geri gönderirler ve tekrardan normal ve huzurlu hayatlarına geri dönerler.

    Derleyen: Bilal Aydoğdu

    Yöneten: Bilal Aydoğdu

    Müzik: İsmail Hakkı Hafız

    Karakterler

    Yaldız –Yıldız – Deniz Kızı Ariel – İstakoz – Kaplumbağa – Ahtapot Ursula – Deniz Anası                   

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Avrupa - Torium Sahne
    İstanbul Anadolu - Kadıköy Barış Manço Kültür Merkezi
    İstanbul Avrupa - Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi
    Tekirdağ - Çorlu Memduh Şevket Esendal Sahnesi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Dip Deniz Kasabası Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AnadoluDip Deniz Kasabası İstanbul Anadolu Biletleri

    50,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    50,00 TL'den başlayan fiyatlarla

    İstanbul AvrupaDip Deniz Kasabası İstanbul Avrupa Biletleri

    AdresTorium Sahne
    2 BİLETİN 1'İ BEDAVA Aynı seanstan En az 2 bilet seçiminde aktif olacaktır.
    90,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresTorium Sahne
    2 BİLETİN 1'İ BEDAVA Aynı seanstan En az 2 bilet seçiminde aktif olacaktır.
    90,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    90,00 TL'den başlayan fiyatlarla

    TekirdağDip Deniz Kasabası Tekirdağ Biletleri

    60,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    60,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    60,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü