Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Diriler Kitabı

    120 dakika
    • Dram
    • Fantastik

    Diriler Kitabı

    Yaş Sınırı: 13+

    Süre: 120 Dk., 2 Perde 

    Tür : Fantastik Dram

    ***Oyunda ses silahı kullanılacaktır.

    Bilgi: Etkinliğin 17 Kasım tarihli seansı için 1+1 hediye bilet kampanyası mevcuttur. Kampanya başlangıç tarihi 15.11.2022 dir.

    Dünya kurulduğundan beri yedinci ve son kez gelen "Diriler Kitabı" bu sefer işleri kötü giderek her şeyini kaybetmiş, sadece cihaz sayesinde nefes alıp verebilen kızını bile yaşatamayacak noktaya gelmiş adamımızı seçer. Adam'ın karanlığın en dibine çakılmak üzereyken zirvedeki aydınlığı görebilmesi için kitabın dediklerini yapması gerekir ama bu hiç de göründüğü kadar kolay olmayacaktır.

    Yazan - Yöneten : H. Yunus Demir 

    Oyuncular : Berat Kızılkaya, Elif Fındık, Nazan Demircan, Ali Dinç, Furkan Köroğlu, Begüm Aydın, Talha Demir

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü