Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    Dışımdaki Feminist

    Dışımdaki Feminist

    70 dakika
    • Dram

    Dışımdaki Feminist

    Süre : 70 dk. / Tek perde

    Feminist olduğuna inanarak yaşayan Şebnem’in âşık olmasıyla birlikte eline yüzüne bulaştırdığı hayatına ve çevresinden gördüğü çocuk baskısı sonucu kariyeriyle evliliği arasında sıkışıp kalan Eda’nın arayışlarına tanıklık ediyoruz.

    Feminizim bir eşitlik arayışı mı yoksa erkek düşmanlığı mı?  Kadın kadının yarası mı yoksa devası mı? Ve çocuklar evliliklerin yara bandı mı?

    Hangi çevreden olursa olsun sosyal baskı altında yön değiştiren hayatlar, ‘’ miş ’’ gibi yaşamların dağılışı… ve her dağılmanın ardından gelen yeni başlangıçlar…  

    ‘’ Hiç vaktimiz olmamış biz kimiz, ne istiyoruz diye içimize dönüp sormak için… İçimiz şişmiş, bize küsmüş fark etmemişiz… tonlarca yalan söyledim, doğru… en çok da kendime… sana da tabii… bakma bana öyle… sen de az değilsin… tencere dibin kara, seninki benden kara… neden bu çağa denk geldik ki… bir çılgınlığın ortasındayız… sana söylüyorum, hiçbirimiz normal değiliz bence…  Ezbere yaşamışız bunca zaman, ezbere… sence de şu hayatta ikinci bir şansımız yok mu… ‘’

     

    Yazan ve Yöneten: Zuhal Güven
    Oyuncular: Zuhal Güven, Gülçin Karaman Nevruz
    Ses ve Işık: Hüseyin Emre Güven

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.
     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu