Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Doğa Dostu Heidi

    45 dakika
    • Müzikli Çocuk Oyunu

    Doğa Dostu Heidi

    Yaş Sınırı: 2+

    Büyük Korsan Kaptan Kanca mürettebatı Heidi ile Kara Bayrak Korsan Gemisi yapmak için ormanda ağaç kesmeye çıkarlar. Böylece yeni seferlere çıkıp korsanlık yapabilirler. Orman Koruyucularının artık terk ettiği ormanda ağaç kesmek kolay gibi görünse de bir türlü kesemezler, çünkü; Heidi ağaçlara zarar verilmemesi gerektiğini bilir.  Süt içmediği için güçsüz olan Heidi kancayı yenmesi, ormanların korunması, ağaçların canlı olduğunu anlatması için sağlam bir plana ihtiyacı vardır. Her ne kadar bin türlü oyunlarla oyalamaya çalışsa da, izleyici arkadaşlarla interaktif bir planla Korsan Kanca’ya ağaçların değeri öğretilir.

    Yazan ve Yöneten 
    Umut Şeddadi 

    Oyuncular 
    Yasmin Kartal 
    Asli Gunay 
    Umut Şeddadi 
     
     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir. 

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü