Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    Doğaçlama Gösteri - Çıraklar

    Doğaçlama Gösteri - Çıraklar

    Osmanağa Mahallesi, Halitağa Caddesi Şadırvan Pasajı No:28, 34714 Kadıköy/İstanbul 08 Haziran Perşembe - 15 Haziran 2023 Perşembe
    75 dakika
    • Doğaçlama Tiyatro

    Doğaçlama Gösteri - Çıraklar

    İstanbulimpro’nun Çıraklar Sınıfı sahnede!
    Eğlence dolu bu doğaçlama performansı izlerken siz de bir parçası olacaksınız. Koray Tarhan Liderliğinde yepyeni oyunlarla istanbulimpro Sahne'de.

    Yaş Sınırı: 15+

    Tek Perde

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Anadolu - İstanbulimpro Sahne

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Doğaçlama Gösteri - Çıraklar Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AnadoluDoğaçlama Gösteri - Çıraklar İstanbul Anadolu Biletleri

    Adresİstanbulimpro Sahne
    Organizasyon İstanbulimpro
    140,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Adresİstanbulimpro Sahne
    Organizasyon İstanbulimpro
    140,00 TL'den başlayan fiyatlarla