Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    -

    Doğaçlama Tiyatro Gösterisi - Piyes Sanat

    İcadiye Mahallesi, Balakgazi Caddesi NO:10 / 404 - Tabipler İş Hanı 4. Kat Elâzığ Merkez/Elazığ 31 Mart 2023 Cuma
    60 dakika
    • Doğaçlama

    Doğaçlama Tiyatro Gösterisi

    Yaş Sınırı: 16 yaş ve üzeri için uygundur.

    Piyes Sanat Tiyatrosu Doğaçlama Tiyatro Gösterisi ile kapılarını misafirlerine açıyor. Doğaçlama Tiyatro Sporu olarak anılan bu tür müsabaka şeklinde gerçekleşiyor.   Yarışacak ekiplerin isimlerinden, doğaçlama oyunlarının konularına kadar seyircinin seçimleriyle ilerleyen gecede, maçın kazananını veya kaybedenini de izleyicilerin alkışları belirliyor. Yer yer seyircinin de sahne aldığı interaktif akşamda birlikte eğlenelim.

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Elazığ - Piyes Oda Tiyatrosu

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Doğaçlama Tiyatro Gösterisi - Piyes Sanat Biletleri ve Fiyatları

    Elazığ Doğaçlama Tiyatro Gösterisi - Piyes Sanat Elazığ Biletleri

    AdresPiyes Oda Tiyatrosu
    Organizasyon Piyes Sanat Akademisi
    100,00 TL'den başlayan fiyatlarla