Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Döngü (Korkut Efsaneleri)

    75 dakika
    • Tiyatro

    Döngü (Korkut Efsaneleri)

    Bilgi : 16 yaş üstü seyirciler için uygundur.

    Geçmişten bize bırakılan miras nedir? 15. yüzyıldan günümüze Dede Korkut'un hikayeleri bize nasıl yol gösteriyor? Yaşamın tezatlıkları, aşk, öfke, yenilgi, zafer… Simgeler, semboller, şiirsellik… 75 dakika boyunca sizi bir yolculuğa çıkarıyoruz.

    YAZAN: Dede korkut Hikayeleri

    YÖNETEN: Dina Jumabayeva

    KOREOGRAFİ: Anna Tsoy

    KUKLA VE SAHNE TASARIMI: Yulia Chernova

    KUKLA YAPIMI: Nikolay Proskurin

    MÜZİK: Nedim Yıldız

    SES VE IŞIK: Savaş Bayram

    KOPUZ: Altay Toprak

    OYNAYANLAR:

    Marina Yüce

    Haluk Yüce

    Şirin Ceylan Özen

    Hami Mavrigan

    Nika Yüce

    Altay Toprak

    *Oyunumuzda zaman zaman sis kullanılmaktadır. Sise karşı hassasiyeti olan kişilerin bu durumu dikkate almalarını rica ederiz.
    * Öğrenci bileti alan seyircilerimizin girişte öğrenci kartı göstermeleri zorunludur.
    *Gerekli kontrollerin yapılması bakımından oyun saatinden en az 15 dakika önce alanda bulunmanızı rica ederiz. 
    *Oyunlar belirtilen saatte başlar. Oyun başladıktan sonra içeriye seyirci alınmamaktadır. Geç kalma durumlarından dolayı bilet iadesi yapılmaz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü