Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

-

Döngü (Korkut Efsaneleri)

Ankara - Tiyatro Tempo 28 Ocak 2022 Cuma
  • Tiyatro

Döngü (Korkut Efsaneleri)

Bilgi : 16 yaş üstü seyirciler için uygundur.

Geçmişten bize bırakılan miras nedir? 15. yüzyıldan günümüze Dede Korkut'un hikayeleri bize nasıl yol gösteriyor? Yaşamın

tezatlıkları, aşk, öfke, yenilgi, zafer… Simgeler, semboller, şiirsellik… 75 dakika boyunca sizi bir yolculuğa çıkarıyoruz.               

*Oyunumuzda zaman zaman sis kullanılmaktadır. Sise karşı hassasiyeti olan kişilerin bu durumu dikkate almalarını rica ederiz.

 

YAZAN: Dede korkut Hikayeleri

YÖNETEN: Dina Jumabayeva

KOREOGRAFİ: Anna Tsoy

KUKLA VE SAHNE TASARIMI: Yulia Chernova

KUKLA YAPIMI: Nikolay Proskurin

MÜZİK: Nedim Yıldız

SES VE IŞIK: Savaş Bayram

KOPUZ: Altay Toprak

OYNAYANLAR:

Marina Yüce

Haluk Yüce

Şirin Ceylan Özen

Hami Mavrigan

Nika Yüce

Altay Toprak

Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
Ankara - Tiyatro Tempo

*Çocuk oyunlarında ön koltuklar çocuklar için ayrılmıştır. Etkinlik sahibi oyunun durumuna göre koltuk düzeninde değişiklik yapabilir.

* Oyun esnasında seyircilerin maske takması zorunludur. Lütfen alana maskesiz gelmeyiniz.

*Gerekli kontrollerin yapılması bakımından oyun saatinden en az 15 dakika önce alanda bulunmanızı rica ederiz.

*Oyunlar belirtilen saatte başlar. Oyun başladıktan sonra içeriye seyirci alınmamaktadır. Geç kalma durumlarından dolayı bilet iadesi alınmaz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

• Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

• Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

• Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

• Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

• Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

• Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü