Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Dönme Dolap .

    Duru Ataşehir, Barbaros, Şebboy Sk. No:4, 34746, 34746 Ataşehir/İstanbul 10 Aralık Cumartesi - 24 Aralık 2022 Cumartesi
    • Tiyatro

    Dönme Dolap

    Pierre 50’li yaşlarında bir adamdır. Barda genç ve hoş bir kadınla tanışır. Juliette…28 yaşında bir kadındır. Pierre evli ve bir çocuklu, evine sadık bir adamdır .Bir içki içip evine dönecekken Juliette’in sıcak ve çekici tavırlarına hayır diyemez, onu evine davet eder… Ancak evde sohbet giderek tuhaf bir hale gelir….Bu kadın kim? Neyin peşinde? Gerçekten bir fahişe mi? Yoksa gazeteci? Yoksa bambaşka bir şey mi? Pierre’in karısının arkadaşı mı? Ya da….? Kadının her anlattığı hikayeye inanan Pierre’i inanamayacağı bir başka sürpriz bekliyordur aslında… Komediyle dramayı içiçe harmanlayan Dönme Dolap, sizlerle!
     

    Yazan : Erıc Assous 
    Çeviren : Gencay Gürün 
    Yönetmen : Emre Kınay 
    Yön. Yrd. : Erkan Kalkan 
    Oyuncular : Sedef Şahin & Hakan Bilgin 
    Dekor : Hakan Bilgin
    Işık : Erkan Kalkan
    Afiş Tasarım : Ahmet Erdoğanhnsi

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Anadolu - Black Box Sahne Watergarden Performans Merkezi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Dönme Dolap . Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AnadoluDönme Dolap . İstanbul Anadolu Biletleri

    160,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    160,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    160,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü