Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    -

    Dönme Dolap .

    25 Mart Cumartesi - 29 Nisan 2023 Cumartesi
    75 dakika
    • Tiyatro

    Dönme Dolap

    Pierre 50’li yaşlarında bir adamdır. Barda genç ve hoş bir kadınla tanışır. Juliette…28 yaşında bir kadındır. Pierre evli ve bir çocuklu, evine sadık bir adamdır .Bir içki içip evine dönecekken Juliette’in sıcak ve çekici tavırlarına hayır diyemez, onu evine davet eder… Ancak evde sohbet giderek tuhaf bir hale gelir….Bu kadın kim? Neyin peşinde? Gerçekten bir fahişe mi? Yoksa gazeteci? Yoksa bambaşka bir şey mi? Pierre’in karısının arkadaşı mı? Ya da….? Kadının her anlattığı hikayeye inanan Pierre’i inanamayacağı bir başka sürpriz bekliyordur aslında… Komediyle dramayı içiçe harmanlayan Dönme Dolap, sizlerle!

    Yaş Sınırı: 13+

    Tek Perde

    Yazan : Erıc Assous 
    Çeviren : Gencay Gürün 
    Yönetmen : Emre Kınay 
    Yön. Yrd. : Erkan Kalkan 
    Oyuncular : Sedef Şahin & Hakan Bilgin 
    Dekor : Hakan Bilgin
    Işık : Erkan Kalkan
    Afiş Tasarım : Ahmet Erdoğanhnsi

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Anadolu - Black Box Sahne Watergarden Performans Merkezi
    İstanbul Avrupa - İstanbul Lale Vakfı Müzesi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Dönme Dolap . Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AnadoluDönme Dolap . İstanbul Anadolu Biletleri

    Organizasyon Duru Tiyatro
    200,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Organizasyon Duru Tiyatro
    200,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Organizasyon Duru Tiyatro
    200,00 TL'den başlayan fiyatlarla

    İstanbul AvrupaDönme Dolap . İstanbul Avrupa Biletleri

    Adresİstanbul Lale Vakfı Müzesi
    Organizasyon Duru Tiyatro
    250,00 TL'den başlayan fiyatlarla