Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Dönme Dolap

    • Tiyatro

    Dönme Dolap

    “DÖNME DOLAP”, Yönetmenliğini Emre Kınay’ın üstlendiği, Duru Tiyatro’nun yüksek tempolu yeni sezon oyunu “DÖNME DOLAP” Mart ayında tiyatroseverlerle buluşuyor! Sedef Şahin ve Hakan Bilgin’in birlikte rol aldığı, ‘’Dönme Dolap” Duru Tiyatro Ataşehir Watergarden Performans Merkezi’nde sahnelenecek. Pierre 50’li yaslarinda bir adamdir. Barda genc ve hoş bir kadinla tanışır.Juliette… 28 yaşında bir kadındır. Pierre 50 yaşlarında evli ve bir çocuklu,evine sadık bir adamdır .Bir içki içip evine dönecekken Juliette’in sıcak ve çekici tavırlarına hayır diyemez , onu evine davet eder… Ancak evde sohbet giderek tuhaf bir hale gelir….Bu kadın kim?Neyin peşinde? Gerçekten bir fahişe mi? Yoksa Gazeteci? Yoksa bambaska bir sey mi? Pierre’in karısının arkadaşı mi ? Ya da….? Kadinin her anlattigi hikayeye inanan Pierre’i inanamayacağı bir baska sürpriz bekliyordur aslinda… Komediyle dramayi icice harmanlayan Donme dolap Mart 2022 den itibaren Duru Tiyatroda izlenebilir.
     

    Yazan : Erıc Assous 
    Çeviren :Gencay Gürün 
    Yönetmen : Emre Kınay 
    Yön. Yrd. :Erkan Kalkan 
    Oyuncular :Sedef Şahin & Hakan Bilgin 
    Dekor :Hakan Bilgin
    Işık :Erkan Kalkan
    Afiş Tasarım :Ahmet Erdoğanhnsi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü