Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Dünden Kalan

    • Dram
    • Tiyatro

    Dünden Kalan

    Hayatı yolunda gitmeyen genç bir kadın, sosyal medya ünlüsü bir yaşam koçunun terapilerine gitmeye başlar. Hayatı anlamlandırmak mı? Hayatımızdaki her şeyi anlamlandırmaya çalışırken bazen niyetlerimiz iyi olsa da yanlış yollardan gideriz. Bazen de...

    Metni Düzenleyen: Yaşar Büker

    Yöneten: Yaşar Büker

    Oyuncular: Damla Dalak, A. Gonca Büker

    Video Performans: Altan Gördüm, Betül Arım, Tuba Zehra Sağlam, Merve Nur Akdemir, Fazilet Demiralay

    Afiş Tasarımı: Gönenç Dalak

    Dekor Tasarım: Mesele Kumpanya

    Dekor Uygulama: Umut Can Aktaş

    Kostüm Tasarım: Mesele Kumpanya

    Işık Tasarım: Mesele Kumpanya

    Işık Uygulama: Ali Kemal Yılmaz

    Görüntü Yönetmeni: Emre Çaltılı

    Video Çekimi: Emrullah Kurt

    Kurgu: Emrullah Kurt – Gönenç Dalak

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
     
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.
     
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
     
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
     
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
     
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü