Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Dünyada Bir Yer

    • Dram

    Dünyada Bir Yer

    Ağacın tam kalbine düşen bir yıldırımla turuncuya bürünen, altında yıldırımla uyanmış bir ejderha olduğunu iddaa edilen, sihirli bir arazi. Peri ışıkları ile bezenmiş, tarihin her sayfasına ışık tutan bu efsanevi toprak parçası, bugün genç çift Bea ve Joseph'in himayesinde.Toprağınızın ne kadar derini size ait? Yaşadığınız yer, kim olduğunuz hakkında ne kadar bilgi barındırır? Bir başkası gelip kendine ait olduğunu iddaa ederse ne olur?

    Bir yere burası benim demek için tapu, sınır çizgileri, araziyi çeviren çitler yeterli midir?  

    Bir toprak parçası orada yaşanmış ve yaşanacak her şeyin tarihini ve geleceğini barındırır. Oğulları Dylan'a bayrağı teslim edene kadar bu toprak genç çiftin sorumluluğunda. Zaman atlamalarıyla bir arazinin  tarihini ve tarihi birbirine bağlayan unsurlarını akıcı bir şekilde anlatan oyun; Sistemi, endüstri devrimini, savaşları, küresel ısınmanın insanlık üzerindeki etkilerini, tarihimizi ve geleceğe olan sorumluluklarımızı sorguluyor.  İzleyiciyi bu soruların cevabını tam olarak bastığı yere bakarak cevaplamak üzere serbest bırakıyor.

    Yazan: Sian Owen

    Yöneten: Çağrı Şensoy

    Çeviren : Ayşegül Hadern

    Oyuncular; İmer Özgün , Ushan Çakır

    Sahne ve Işık Tasarım: Emir Uğurçay

    Kostüm Tasarım: Deniz Yılmaz

    Müzik: Alican Okan

    Yönetmen Yard.: Devrim Selen Güner

    Proje Asistanı: Kadir Yıldırım

    Afiş Tasarım: Galip Aksular

    Afiş Fotoğraf: Çağdaş Başar

    Yapım: SBR & EPİZOT

    Yapımcı: Emre Özkan

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü