Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    -

    Dünyanın En Küçük Hikayesi.

    35 dakika
    • Çocuk Oyunu

    Dünyanın En Küçük Hikayesi

    Yaş Grubu: 3-7  (Kreş, ana sınıfı ve ilkokul 1 yaş grubu için uygundur.)

    Bu, dünyanın en küçük hikâyesi. Arkadaş bulmak hakkında bir hikâye… Biraz da lastik bir çizme… İki anlatıcı bu arkadaşlık hikâyesine müzikleriyle eşlik ederek seyirciyle beraber imgelerle dolu bir evrende dolaşıyorlar. Yağmurlar ve şemsiyeler, penguenler ve de oyuncak bebekler…

    Arkadaşlık üzerine bir hikâye dinlemek isteyen herkesin ilgisini çekebilecek bu oyunda anlatıcılar, kendileri için de bir deneyime dönüşen bu hikâyeyi anlatarak yazıyorlar.

    * Teatergruppen Batida’nın “Verdens Mindste Historie” adlı oyunundan uyarlanmıştır.

    ASSITEJ GENÇ SAHNE HAKKINDA

    Assitej Genç Sahne 2016 yılında, Assitej Danimarka ve Assitej Türkiye'nin iki üyesinin ortak bir proje yapma isteğiyle kurulmuş bir topluluktur. Dünyadaki En Güzel Şey topluluğun ilk oyunudur ve prömiyerini 13 Mayıs 2017'de Ankara'da yapmıştır. Bugüne kadar Ankara’daki sahne ve anaokullarının yanı sıra, ulusal ve uluslararası çocuk ve gençlik tiyatroları festivallerinde, İstanbul, Bursa, Eskişehir, Diyarbakır, İzmir, Datça ve Borçka’da 100’ü aşkın temsil yapılmıştır. Topluluğun ikinci oyunu Dünyanın En Küçük Hikâyesi’nin prömiyeri ise 13 Ocak 2019’da gerçekleşmiştir. Her iki oyun da Ankara’daki çeşitli sahnelerde düzenli olarak oynanmaya, farklı şehirlere turneler yapmaya devam etmektedir.  Ekip ulusal ve uluslararası projelerle çocuk ve gençlik tiyatrosu alanında eserler üretmeye devam etmeyi amaçlamaktadır.

    Sosyal Medya ve İletişim

    E-posta: assitejgencsahne@gmail.com

    Facebook: Assitej Genç Sahne

    Instagram: assitejgencsahne

    KÜNYE

    Yazan: Søren Valente Ovesen          

    Yöneten:  Søren Valente Ovesen & Tülin Sağlam

    Türkçeye Uyarlayan: Assitej Genç Sahne *

    Oynayanlar: Ceren Özcan & Özgün Çakar

    Müzik: Uygar Erkuş & Semih Ali Aksoy & Nermin Haşimova

    Kukla Yapım: Savaş Bayram

    Kukla Oynatım Danışmanı: Haluk Yüce

    Kostüm: Sinem Soydan

    Dekor: Assitej Genç Sahne

    Afiş-Kitapçık: Ayşe Dinçer

    Işık: Ziya Can

     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu