-

Düş Kapanı

Konya - Konya Devlet Tiyatrosu Sahnesi 27 Ocak 2022 Perşembe
100 dakika
  • Tiyatro

Düş Kapanı

Yetişkin Oyunu +16

Komedi – Polisiye

2 Perde – 100 dakika

Not: Devlet Tiyatro Kapısında Bilet Satışlarımız 20:15 e kadar devam edecektir. Öğrenci bileti alanların kimlik kontrolü kapıda yapılacaktır.

Bir sokakta iki evsiz insanın ölü bulunması üzerine Emniyet Müdürü Cengiz, cinayet büro amirleri Sevil ve Nedim’i acilen gece göreve çağırır. Mistik dedektif Metin ve yardımcısı Füsun’un da olaya dahil olmasıyla cinayetin sırları yavaş yavaş açığa çıkmaya başlayacaktır. Metafiziksel ve esrarengiz olayların ortaya çıkmasıyla işler bir hayli karışır. Bu efsunlu cinayetlerin sorumlusu kimdir veya kimlerdir?

Düşişleri Tiyatrosu; Düş Kapanı oyununda bir sokakta geçen sıra dışı bir polisiye öykü ile izleyenlerini güldürmeye ve düşünmeye çağırıyor!

Yazan – Yöneten: M.Ali Bilgiç

Yapımcı: Harun Kocakaya

Oyuncular:

M.Alibilgiç

İlyas Aksin

Ali Abacı

Nisa Sarı

Elif Kavak

Süleyman Değişti

Atakan Mert

Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
Konya - Konya Devlet Tiyatrosu Sahnesi

• Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
• Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
• Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
• Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
• Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
• Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü