Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Düş Kapanı

    Ankara - Eryaman Göksu Parkı Açık Hava Tiyatrosu Ankara Eryaman Göksu Parkı 30 Temmuz 2022 Cumartesi
    100 dakika
    • Tiyatro

    Düş Kapanı

    Yaş : Yetişkin Oyunu, +16

    Tür : Komedi – Polisiye

    Süre : 2 Perde – 100 Dk.

    Garip bir sokakta iki evsiz insanın ölü bulunması sonucu Asayiş Başkomseri Cengiz, cinayet büro amirleri Sevil ve Nedim’i acilen olay yerine çağırır. Mistik dedektif Metin ve yardımcısı Füsun’un da araştırmaya dahil olmasıyla gizemli olayların ardındaki perdeler bir bir aralanmaya başlar…

    Düşişleri Tiyatrosu, Düş Kapanı oyunu ile izleyicilerini hem eğlenmeye hem düşünmeye davet ediyor!

    Yazan-Yöneten: M.Ali BİLGİÇ

    Yapımcı: Harun Kocakaya

    Oyuncular:

    M.Ali BİLGİÇ

    İlyas AKSİN

    Nisa SARI

    Süleyman DEĞİŞTİ

    Elif KAVAK

    Ali ABACI

    Atakan MERT

    Ayça TAŞKENT

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Eryaman Göksu Parkı Açık Hava Tiyatrosu

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü