Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Edebiyattan Tiyatro'ya Gösterimli Söyleşi - 14.Ethos Ank.Uls.Tytr.Fest.

    20 dakika
    • Tiyatro

    Edebiyattan Tiyatro'ya Gösterimli Söyleşi 

    Sarıyer Belediyesi Şehir Tiyatrosu

    Tür: Dram

    Süre: 20 Dakika

    Edebiyat Dünyasının Ünlü Kadın Yazarlarından Virginia Woolf'un Sıra Dışı Hayat Hikayesini Ve Edebi Kahramanlarını Sahneye Taşıyan Bu Performans “Edebiyattan Tiyatroya Gösterimli Söyleşi” Programı Kapsamında 30 Mart Çarşamba Günü Yılmaz Güney Sahnesinde İzleyici İle Buluşacak.

    Yazan: Yeşim Eyüboğlu

    Yöneten: Yeşim Eyüboğlu

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü