Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    Einstein Kumpanyası

    Einstein Kumpanyası

    Acıbadem, Acıbadem Mahalle, Acıbadem Cd. No:224- H, 34660 Üsküdar/İstanbul 13 Ekim Cuma - 20 Ekim 2023 Cuma
    75 dakika
    • Dram

    Einstein Kumpanyası

    Yaş Sınırı: 13+
    Süre: 75 dk.

    Einstein Kumpanyası, THINK House sahnesinde seyirciyle buluşuyor. 

    Farklı zamanlarda yaşayan bir kadın ve bir erkek birbirlerine âşık olabilir mi? 

    Direklerarası Tiyatro Ödülü sahibi Einstein Kumpanyası oyunu, bu büyüleyici soruya “evet” yanıtını veriyor. Oyun, dünyanın gelmiş geçmiş en zeki bilim insanı Albert Einstein’ın zamansal paradoks teorisinin, bir geceliğine gerçekleştiğini hayal etmenizi istiyor. 

    İzmirli genç bir tiyatro sanatçısı Ferit, başını belaya sokmuş ve bir karakol nezarethanesine düşmüştür. Öte yanda Yunanistan’ın Yanya kasabasındaki bir pansiyon odasında, İzmir’den göç etmeye zorlanmış Elina ise çektiği acılar yüzünden artık yaşamak istemiyordur. Farklı zamanlarda yaşayan Elina ve Ferit belki de hayatlarının en zor gecesini yaşıyordur. Ta ki evren onlara küçük bir kapı aralayana kadar… 

    Tüm sevdiklerini kaybeden genç bir mübadil Elina ile hayallerinin peşinden koşmak isteyen sokak sanatçısı Ferit’in karşılaşmaları, her ikisinin de hayatını değiştirir. 

    Devrim Pınar Gürbüzoğlu’nun kaleme aldığı, Hasan Demirci’nin yönettiği Einstein Kumpanyası oyunu, 1930’lu yıllarda yaşanan ve milyonlarca insanın evlerinden ayrılmasına, yollarda hayatını kaybetmesine neden olan Mübadele Dönemi’nin sonuçlarını alaturka bir bilim-kurgu tadında seyrinize sunuyor. 

    Bu büyülü masala tanıklık etmek isteyen herkesi THINK House sahnesine bekliyoruz.

    Yazan Devrim Pınar Gürbüzoğlu
    Yöneten Hasan Demirci
    Oyuncular
    Melissa Karagöz
    Bahadır Karaca 
    Koreografi Ayşe Günyüz Demirci
    Dekor ve Kostüm Tuba Akkaya
    Sahne Fotoğrafları Volkan Erkan 
    Yapımcı Fırat Devecioğlu

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Anadolu - THINK House

    *THINK House organizatörüne bağlı etkinliklerde bilet iptali yapılamamaktadır.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Einstein Kumpanyası Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AnadoluEinstein Kumpanyası İstanbul Anadolu Biletleri

    AdresTHINK House
    THINK House
    Organizasyon THINK House
    150,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresTHINK House
    THINK House
    Organizasyon THINK House
    150,00 TL'den başlayan fiyatlarla