Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Ekoloji Üreten Çocuk Atölyesi

    50 dakika
    • Atölye

    Ekoloji Üreten Çocuk Atölyesi

    Not: Watergarden Performans Merkezi Duru Ataşehir de gerçekleşecek etkinlik 10:00-16:00 saatleri arasında gerçekleşecektir. Herhangi bir saatte katılabilirsiniz.

    Süre: 50 dk

    İstanbul Çocuk Festivalimizdeki bu atölyemizde çocuklarımıza insan hayatı ile doğanın birbirine nasıl bağlı olduğunu anlatıyor, sürdürülebilir ekolojik yasam biçimlerinden bahsediyoruz. Eğitmenlerimiz bu atölye de çocuklarımıza bitkileri tanıtıyor, onlara nasıl dokunmaları gerektiğini gösteriyor, bir tohumun bitkiye dönüşme sürecine şahit olmalarını sağlıyoruz. Atölyemizde kendi tohumlarını eken çocuklarımız bitkilerin tüm bakımlarını kendileri yaparak sorumluluk kazanıyorlar. Bu sayede merak ve hayal güçleri gelişiyor, hız ve uyum dengeleri artıyor, farklı takımlarda etkin çalışma becerisi gösteriyorlar. Doğaya ve çevrelerine karşı bir bilinç kazanıyorlar, ortak bir amaca ulaşabilmek için gerekli çabayı gösterecek şekilde esnek ve istekli oluyorlar ve işbirliğine dayalı çalışmalar için sorumluluğu paylaşmayı öğreniyorlar.

    Etkinlik süresi boyunca maske kullanımı zorunludur.

    *** Pandemi koşulları gereği,oyunlarımızdan sonra fotoğraf çekimi yoktur.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü