Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Eksi Bir

    Ankara - Farabi Sahnesi 28 Mayıs 2022 Cumartesi
    • Tiyatro

    Eksi Bir

    Yaş Sınırı: 16+

    "Eksi Bir" aşk acıları, hayal kırıklıkları ve yaralarını birlikte iyileştirmeye çalışan; birbirinden başka kimsesi olmayan iki kadının hikayesi. Bodrum katlarında geçen bir ömür, tekinsiz sokaklar ve hükmeden adamlardan kurtulmaya çalışan Melis ve Sude için artık oyundan kaçış yok. Karar verilmeli.

     

    Yapım: Farabi Sahnesi

    Uyarlayan*/Yöneten: Nazlı İnan

    Oynayanlar: Ayça Eren, Nazlı İnan

    Kostüm, Makyaj ve Sahne Tasarımı: Zülal Süer

    Işık Tasarımı: Berkay Erdoğan

    Afiş Fotoğrafı: Galip Kürkcü

    Afiş, Medya Tasarımı: Ayça Eren

    Yönetmen Yardımcısı: Ebru Berra Alkan

    Yönetmen Asistanı: Ali Eren

    *Harold Pinter’ın Gitgel Dolap adlı oyunundan uyarlanmıştır. 

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Farabi Sahnesi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

     

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü