Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    Elenika - Eğlenceli Cuma

    Elenika - Eğlenceli Cuma

    • Tiyatro

    Elenika

    Elenika; 6-7 Eylül olayları sırasında hayatı alt üst olmuş bir kantocudur. Yaşadıklarını bir türlü kabullenemez, unutamaz ve kendini ölene dek eve kapatır.

    Oyun Elenika’nın 85 li yaşlarının hikayesidir. Ölmek isteyen ama bir türlü ölemeyen Elenika kendi trejedisini yaşarken yolu genç bir keman sanatçısı olan Birgen ile kesişir. Kemanın sesiyle sık sık geçmişine döner, yitirdiği insanları özler, dönemin kantocularını anımsar. Bütün o yılları zihninde tekrar tekrar yaşayarak ve anlatarak geçirir artık günlerini. Geçmişinin gölgeleri sarar etrafını. Bir türlü ölememenin acısıyla kıvransa da eski sahne günlerini anımsar.Genç Elenika kanto söyler, dans eder.

    ÖBTT & ŞİŞLİ TİYATROSU

    YAZAN: HANDAN GÖKÇEK

    YÖNETEN: YILMAZ TÜZÜN

    BESTECİ: KEREM MEMİŞOĞLU

    IŞIK VE DEKOR TASARIM: ALPDOĞAN SELÇUK

    KOSTÜM TASARIM: TERZİ YAMAĞI (BARBAROS ŞANSAL)

    KOREOGRAF: İHSAN BENGİER  

    DRAMATURG: YASEMİN ŞİMŞEK TÜZÜN

    ŞİVE DANIŞMANI: İBRAHİM RACİ

    AFİŞ RESİM: AYŞEGÜL GÜNGÖREN

    AFİŞ TASARIM: AREM

    FOTOĞRAF: VOLKAN ERKAN

    GÖRSEL DÖKÜMAN: MİHRİBAN ÇUMRALI

    SAÇ TASARIM: ERDAL KUTKİ

    ASİSTAN: HADİSE ÖZEL

    OYUNCULAR

    TOMRİS ÇETİNEL

    YASEMİN ŞİMŞEK TÜZÜN

    ŞİİR SESLENDİRME: ALİ POYRAZOĞLU

    DIŞ SESLER: İBRAHİM RACİ ÖKSÜZ

    YILMAZ TÜZÜN

    BERKAY GÖKÇEK

    KUBİLAY ASLAN

    GÖLGE OYUNCULAR

    KUBİLAY ASLAN

    HADİSE ÖZEL

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
     
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.
     
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
     
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
     
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
     
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu