-

Elsa Karanlık Ormanda

Karaman - Piri Reis Kültür Merkezi 9 ve salon daha 23 Ocak Pazar - 03 Şubat 2022 Perşembe
  • Çocuk Oyunu

Elsa Karanlık Ormanda

Elsa Karanlık Ormanda çocuk tiyatro oyunu , 18 Aralık'ta Batıkent Meydan AVM Sinan Bengier Sahnesi Tiyatro Salonu Sahnesinde sizlerle...

Elsa bu hikayemiz de sevimli dostları ile Karanlıklar Ormanında yeni maceralara yelken açıyor. Elsa ve dostları Karanlıklar Ormanında daha önce kimsenin okumadığı son masalın peşine düşerler. Çünkü bu masal kötü niyetli insanların eline geçerse dünyada yaşayan bütün çocuklar bir daha asla iyi ve güzel masallar okuyup dinleyemeyeceklerdir. Elsa ve dostları ise yazılan son masalı bulup onu koruma altına almak için yeni bir maceraya atılıyor.

 

Oyuncular: Batuhan Karapınar, Cemil Ünal, Arya Gökçe
Yöneten: Nuray Ağaoğlu. 
Işık: Alican Çakır
Kostüm: Tülay Seferoğlu

Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
Karaman - Piri Reis Kültür Merkezi
Antalya - Alanya Kültür Merkezi B Salonu
Antalya - Antalya Yeni Mahalle Kültür Merkezi
Ankara - Batıkent Meydan Avm -Sinan Bengier Tiyatro Salonu
Aksaray - Aksaray Kültür Merkezi
Kayseri - Kayseri İl Kültür Merkezi
Sivas - Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Kültür Merkezi
Tokat - Tokat 26 Haziran Atatürk Kültür Merkezi
Tunceli - Tunceli İl Kültür Merkezi Çok Amaçlı Büyük Salon
Erzincan - Erzincan Belediyesi Kültür Sanat Merkezi

• Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
 
• Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.
 
• Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
 
• Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
 
• Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
 
• Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü