Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Elsa Sihir Ülkesinde

    Kızılay Mahallesi, Menekşe-1 Sk. No: 10, 06430 Çankaya/Ankara 3 Şubat 2023 Cuma
    45 dakika
    • Çocuk Oyunu

    Elsa Sihir Ülkesinde

    Tür: Müzikli & Danslı Çocuk Oyunu

    Yaş Sınırı: 2+

    Elsa ve Anna yakın arkadaşları prensin  doğum gününü kutlamak için ona süpriz yapmaya karar verirler. Bu sırada  büyücü sihirbaz Mandariba Elsa nın yerine tahta geçme planları yapmaktadır. 

    Bakalım oyunumuzda neler olacak ? Elsa ve Anna süpriz doğum gününü kutlayabilecekler mi? Sihirbaz Mandariba Elsa nın yerine tahta çıkabilecek mi ?

    Macera dolu  müzikli danslı eğlenceli oyunumuza sizleri bekliyoruz çocuklar..

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Nergiz Gösteri Merkezi Salon 1

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Elsa Sihir Ülkesinde Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraElsa Sihir Ülkesinde Ankara Biletleri

    AdresNergiz Gösteri Merkezi Salon 1
    75,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü