Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Emlaktan Baba

    1713 sokak no:38 (tiyatro sokağı), Karşıyaka/İzmir 9 Şubat 2023 Perşembe
    • Tiyatro

    Emlaktan Baba

    Yaş Sınırı: 13+
    Süre: 65 dakika

     

    Sizce yalandan kurulan bir aile ne kadar profesyonelce kız isteyebilir? Yalan söylemeyi beceremeyen başarısız emlakçı Muhsin, borçlarını ödeyebilmek için hiç istemediği acemi bir organizasyonun içinde bulur kendini. Pinokyo'nun bile şaşkınlıkla izlediği Emlaktan Baba bol kahkahalı komedi oyunu sizlerle olacak.

    Sevgililer Günü'ne Özel 1 Bilet Alana 1 Bilet Hediye!

     

    Yazan Yöneten: Umut Şeddadi
    Oyuncular: Umut Şeddadi, Aslı Günay,, Anıl Şeddadi, Tuğçehan Soysal, Atakan Aygün , Esra Kocabaş, Semih Keleş , Selin Solaker 
    Ses ve Müzik: Yasmin Kartal 
    Makyaj: İrem Tuna
    Dekor: Esra Kocabaş
    Kordinator: Anıl Şeddadi

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İzmir - Boyoz Akademi Sanat Merkezi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Emlaktan Baba Biletleri ve Fiyatları

    İzmirEmlaktan Baba İzmir Biletleri

    AdresBoyoz Akademi Sanat Merkezi
    2 BİLETİN 1'İ BEDAVA Aynı seanstan En az 2 bilet seçiminde aktif olacaktır.
    50,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü