Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    -

    Emre Turhan - Sınav Gecesi

    27 Mart Pazartesi - 31 Mart 2023 Cuma
    • Talk Show

    Emre Turhan - Sınav Gecesi

    Bütün gün yüzlerce anlamsız soruyu cevaplamak zorunda kaldığımız yetmiyormuş gibi, doyasıya eğlenmeye çıktığımız Cuma akşamı gene ahiretlik sorulara doğru cevaplar arayarak gecemizi zehir mi edeceğiz yaaani?" diye düşünenlere bile kapımız açık! Sadece tek bir ricamız var kendilerine: Yaslanın arkanıza ve rahat olun. Çünkü bu soruları yanlış cevapladığınızda her şey daha eğlenceli oluyor. Gece boyunca birlikte söyleyeceğimiz şarkılar da cabası!

    Radyo ve Televizyon sunucusu Emre Turhan, soru-cevap formatındaki "Sınav Gecesi" adlı gösterisiyle sahnede!

    Yaş Sınırı: 18+

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Avrupa - Torun Center Sinemaları Fuaye
    İzmir - İzmir Performance Hall

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir. 

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Emre Turhan - Sınav Gecesi Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AvrupaEmre Turhan - Sınav Gecesi İstanbul Avrupa Biletleri

    AdresTorun Center Sinemaları Fuaye
    Organizasyon Emre Turhan
    169,50 TL'den başlayan fiyatlarla

    İzmirEmre Turhan - Sınav Gecesi İzmir Biletleri

    Adresİzmir Performance Hall
    Organizasyon Emre Turhan
    169,50 TL'den başlayan fiyatlarla