Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    -

    Enos Ve İo Farklılıklar Gezegeni (Çocuk Oyunu)

    40 dakika
    • Çocuk Oyunu

    Enos Ve İo Farklılıklar Gezegeni

    Yaş Sınırı: 5+, Çocuk oyunu

    Odunpazarı Belediye Tiyatrosunun yeni çocuk oyununda çocuklar Enos ve İo ile hem güneş sistemindeki gezegenleri tanıyacak hem de uzaylı kuklalarla keyifli bir yolculuğa çıkacaklar. Belediye Tiyatrosu’nun yeni çocuk oyunun en önemli özelliği ise iklim krizine dikkat çekebilmek için tüm dekorların ileri dönüşüm yöntemleri ile uygulanmış olması…“Oyunda gezegenleri tanıtırken, kendi gezegenimiz olan dünyayı korumak için dekorlarımızın tamamında atık ve kullanılmayan malzemelerden Farklılıklar Gezegenini yarattık… Kırık huniler, yumurta kolileri, atık kağıtlar ve niceleriyle yapılan uzaylılar ve gezegenler... “İpek Uzkalan'ın yazdığı oyunun, dekor ve kostüm tasarımı Çiğdem Öztürk'e, müziği Hüseyin Demir'e, ışık tasarımı ise Ömer Burak Ünal'a ait. Oyun tam bir ekip çalışması ile sahneye taşınıyor. Oyunun oyuncu kadrosu da yine Çiğdem Öztürk, İpek Uzkalan ve Hüseyin Demir’den oluşuyor…
    Black light tekniğinin de kullanıldığı oyunda; Dünya’dan araştırma için uzaya gönderilen astronot şempanze Enos roketinin arızalanmasıyla varlığından haberi olunmayan bir gezegene iniş yapar. Farklılıklar gezegeni... Bu gezegende güneş sistemindeki her bir gezegenden gelen uzaylılar yaşar. Uzaylıların gezegende kontrolünü sağlayan uzaylı İO, onların birlik içinde yaşamasını kendine görev edinmiştir. Ama bu işi yapmakta çok zorlanır. Çünkü her uzaylının birbirinden farklı özellikleri ve güçleri vardır. İO, Enos ile karşılaşınca işlerin rengi değişir…

    Yazan: İpek Uzkalan
    Müzik: Hüseyin Demir

     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu