Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Eskiden Olduğu Gibi

    27 Kasım 2022 Pazar
    • Gerilim
    • Psikolojik

    Eskiden Olduğu Gibi

    Kim gerçeklerin karşısına korkusuzca çıkabilir? Geçmişin tozlu yollarında sonuna kadar kim yürüyebilir? Geceleri kapılar vurulurken, gündüzleri camlar  tıkırdarken; uykular bölünür, izmaritler çoğalır, zaman unutulurken kim buna cesaret edebilir? Biri vardır dışarda -belki bir gölge- hep içeri girmek ister. Ve bir gün, en zayıf anında ömrün  nihayet içeri dalıverir. Ne tuhaf, ne müthiş bir şeydir ki kahkahanın en can alıcı yeri hüzündür. Ve aydınlık, karanlığın geldiği yerde görünür. 

    Eskiden Olduğu Gibi aşkın aldanışla, dostluğun ihanetle sarmalandığı bir sabahı, hepimizin gecesini anlatıyor. 

    Yazan : Bülent Bektaş

    Reji : Tiyatro Flanör 

    Oynayanlar : Bensu Gülgeç, Bülent Bektaş, Sertel Cem Çırdaklı 

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Fade Stage and Coffe-

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Eskiden Olduğu Gibi Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraEskiden Olduğu Gibi Ankara Biletleri

    AdresFade Stage and Coffe-
    80,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü