-

Etik Alkol

İstanbul - Kadıköy Halk Eğitim Merkezi 10 ve salon daha 21 Ocak Cuma - 29 Mart 2022 Salı
70 dakika
  • Tiyatro

Etik Alkol

Ömer Hayyam, Neyzen Tevfik, Can Yücel Ve Diğer Ahlakı İle İçenler

Yaş Sınırı: 13+

Özenle seçilen kelimeler ile başlayan sohbet, “ Dur öpücem!, Gel sarılıcam! “ lara dönüşüyorsa orada araştırılacak bir şey vardır.
Araştırdık, bu alkol vücuda girdiğinde insana ne yapıyor da “ Dün ile ilgili hiçbir şey hatırlamıyorum. “ dedirtebiliyor.
Nasıl oluyor da Ömer Hayyam’a kendisi ile ilgili övgüler yazdırabiliyor, Neyzen Tevfik’i komik hikayelerin içine itiyor, Can Yücel’e arkadaşlık ediyor?
Aziz Nesin, Cemal Süreya, Edip Cansever, Orhan Veli, Özdemir Asaf, Rıfat Ilgaz, Sabahattin Ali hepsi bu oyun için bir sofrada buluşup anlatıyorlar anlatacaklarını.
Aydın Boysan da yalnız bırakmıyor onları, birinin “nasıl içilmesi gerektiğini “ anlatması gerekiyor tabii.
Bu masada siz de yerinizi alın.

ETİK ALKOL’ü seyrederken çok güleceksiniz
   

Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
İstanbul Anadolu - Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
Balıkesir - Bandırma Barış Manço Kültür Merkezi
İstanbul Avrupa - Trump Sahne
Ankara - Ankara Dört Mevsim Tiyatro Salonu
Bursa - Nilüfer Uğur Mumcu Kültür Merkezi
Adana - Adana Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Salonu
Mersin - Mersin Yenişehir Kültür Mer. Tiyatro/Bale Salonu
İstanbul Avrupa - Cevahir Sahne (Mecidiyeköy)
İstanbul Avrupa - Torium Sahne
İstanbul Avrupa - Profilo Kültür Merkezi -Batı Ana Sahne
Bursa - Bursa Nazım Hikmet Kültür Evi

• Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
• Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
• Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
• Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
• Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
• Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü