Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Etik Nedir?

    • Dram
    • Tiyatro

    Etik Nedir?

    Yaş Sınırı : +15

    "Herkes dünyanın kötüye doğru gittiğinden şikâyet eder ama hiç kimse kendi yaptığı kötülüklerden bahsetmez."
    Seyircinin, bir üniversitesinin felsefe bölümünde öğrenci olarak derse girdiği oyun... Bir akademisyenin belki de son dersi! İnsana ve hayata dair, özelden genele giden sorgulamalarla etik kavramını tartışan oyunun sonuna seyirciler yani öğrenciler olarak siz karar vereceksiniz! İstifa mı etmeli yoksa ders vermeye devam mı etmeli?

     

    Yazan : Gökhan Erarslan

    Yöneten: Zeynep Nutku

    Oynayan: Erk Bilgiç

    Reji Asistanı: Gözde Karakaş

    Prodüksiyon Sorumlusu: Melike Çerçioğlu Bilgiç

    Afiş Fotoğrafı: Celal Bayak

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü