Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Eve Dönüşler.

    PANORA SANAT MERKEZİ Panora, AVM, Turan Güneş Blv. No:182, 06450 Çankaya/Ankara 18 Mart Cumartesi - 19 Mart 2023 Pazar
    55 dakika

    Eve Dönüşler

    Süre : Tek Perde, 55 Dk.

    "Doğumun berbat bir olaydı."
    "Evet, hatırlamadığım için, affet beni."

    Oğulları Gustav'ın kaybolmasıyla birlikte onun öldüğüne inanan anne ve baba, bir gün oğulları Gustav'ın geri dönüşü ile hayatlarının artık normale döndüğüne inanmaya başlarlar.

    Oyuncular : Caner Cindoruk, Nalan Kuruçim

    Yazar : Fredrik Brattberg

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Panora Sanat Merkezi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Eve Dönüşler. Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraEve Dönüşler. Ankara Biletleri

    AdresPanora Sanat Merkezi
    250,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresPanora Sanat Merkezi
    250,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü