Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Fikriye.

    Alacaatlı Mahallesi 3313. Cadde No:40 Çankaya/Ankara 05 Şubat Pazar - 31 Mart 2023 Cuma
    70 dakika
    • Dram

    Fikriye

    Fikriye, ilk kez çocukken gördüğü Paşa’sına hayran olmuştur. Zamanla bu hayranlık büyük bir aşka dönüşür. Kurtuluş Savaşı’nın ortasında yaşanan bu aşk karşılıksız değildir.
    Bir gece Paşa, kehribar tespihini bir kolye gibi Fikriye’nin boynuna takar. O anda gece yere bir halı gibi serilir ve genç kızın ayakları yerden kesilir. O anda Fikriye mavi kalır ve bir aşk ancak bu kadar güzel anlatılır.
    Bundan böyle aşkın rengi mavidir...

    Büyük Zafer’den sonra büyük ayrılık gelir. Fikriye, tedavi için Almanya’ya yollanır. Dönüşü çok zor olur. Artık hiçbir şey eskisi gibi değildir. Büyük aşkı başkasıyla evlidir. Hikayesi başladığı yerde biter Fikriye’nin...
    Ama aşkı bitmez...

    *Yaş sınırı bulunmamaktadır.
    Bir aşk masalı olur, bütün büyük aşklar gibi.
    Bundan böyle aşkın adı Fikriye’dir...

    Yazan/Yöneten: Sedat DEMİRSOY
    Yardımcı Yönetmen: Gonca ÖZKAN
    Işık: Çetin ATAY
    Oynayan: Çağıl TAŞBAŞI DOĞAN
    Afiş: Ahmet AYDIN

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Birinci Peron Tiyatro Garaj Sahne

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Fikriye. Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraFikriye. Ankara Biletleri

    100,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresBirinci Peron Tiyatro Garaj Sahne
    100,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    100,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    100,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü