Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Filistin Hakkında Konuşmalıyız

    05 Şubat Pazar - 12 Şubat 2023 Pazar
    70 dakika
    • Dram

    Filistin Hakkında Konuşmalıyız

    Yaş Sınırı: 12+

    Süre: 70 dk. - Tek Perde

    Penceresi Mescid-i Aksa'ya açılan Filistinli Meryem, işgalci İsrail’in evini almak istemesi ile sarsılır. Teklif edilen yüksek meblağlara rağmen Meryem’in ikna olmadığını gören işgalciler, Meryem’i taciz etmeye başlar. Elektriği ve suyu kesilen, evinin önüne barikatlar kurulan, kapısına çöpler dökülen Meryem vazgeçmez ve kendisini evine kapatır. Bu süreçte tüm yaşamını çiçeğine ve kuşuna anlatmaya başlar. Meryem, en büyük travması ile yüzleşmek ve onu kabullenmek zorunda kalacaktır. Nihayetinde ise kendini evine kapatmasının çare olmadığını anlayarak evden çıkacak ve nöbete Mescid-i Aksa’da devam edecektir.

    Yazan & Oynayan: Nurdan Albamya İnce Yöneten: Yunus Emre Obut
    Dekor Tasarım: Vedat Oyuryüz
    Kukla Tasarım: İsmail Volkan Ceylan
    Müzik: Ömer Kılıç
    Yönetmen Yardımcısı: Zeynep Hilal Demirci Reji: Sena Keçeci, Zeynep Hilal Demirci
    Afiş Fotoğraf: Hatice Kübra Ergen
    Afiş Tasarım: Eser Tokaş
    Yapım: Tiyatro Ankebut

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Anadolu - Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi Avrasya Salonu
    Ankara - Meb Şura Salonu

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Filistin Hakkında Konuşmalıyız Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraFilistin Hakkında Konuşmalıyız Ankara Biletleri

    AdresMeb Şura Salonu
    90,00 TL'den başlayan fiyatlarla

    İstanbul AnadoluFilistin Hakkında Konuşmalıyız İstanbul Anadolu Biletleri

    90,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü