Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Film Anlatıcısı Kız..

    İstanbul - Tiyatro dell’Arte Rasimpaşa, Uzun Hafız Sk. No:59, 34716 Kadıköy/İstanbul 25 Mayıs 2022 Çarşamba
    60 dakika
    • Tiyatro

    Film Anlatıcısı Kız

    Süre : 1 saat

    Hayatın rüyalarla aynı maddeden yaratıldığını söyleyen, muhtemelen ünlü bir yazarın bir sözünü okumuştum. Ben de hayatın filmlerle aynı maddeden yaratılmış olabileceğini düşünüyorum. Bir filmi anlatmak, bir rüyayı anlatmak gibi bir şey. Bir 'hayatı' anlatmaksa, bir rüyayı ya da bir filmi anlatmak gibi bir şey.
    .
    'Film anlatıcısı bir kız' teknolojiyle içiçe olan sizler için kulağa biraz tuhaf ve demode geldiğinin farkındayım. Ama ne yapabilirim ki benim hayatım hep böyleydi. Belki bir gün yolunuz buraya düşer ve sizinle de bir şeyler paylaşabiliriz. O güne kadar, kendinize iyi bakın..

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Anadolu - Tiyatro dell’Arte

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü