-

Fırtına

Bursa - Çeksanat Görükle Kültür Merkezi 22 Ocak Cumartesi - 20 Şubat 2022 Pazar
  • Tiyatro

Fırtına

Yaş Sınırı: 7+

Uyarlayan Ve Yöneten : Yasin Yürekli
Müzik Tasarımı : Nedim Yıldız
Koreografi : Mert Aksu
Dekor Kostüm Tasarımı : Sinan Sungur
Kostüm Uygulama : Aslıhan Pekün
Asistanlar : Seren Yılgın, Aylin Hacıbekiroğlu
Afiş Tasarım : Müjde Başkale
Oyuncular : Cantuğ Yavuz, İlkay Zengin, Kağan Şenbaş, Yaren Şensoy, Müge Açıkdüşünenler, İrem Azar
Yapım Sorumlusu : Ertuğ Bayraktar
Halkla İlişkiler : Hilal Erçetin
Sanat Yönetmeni : İzzet Boğa

Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
Bursa - Çeksanat Görükle Kültür Merkezi

• Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
• Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
• Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
• Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
• Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
• Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü