Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Fısıltı & Önemli Bir Gün

    28 Aralık 2022 Çarşamba
    80 dakika
    • Dram
    • Komedi

    Fısıltı & Önemli Bir Gün

    Yaş Sınırı: 15+

    Süre: 80 Dk. - 2 Perde

    Hayal ve gerçeğin çift yumurta ikizleri olduğunu biliyor muydunuz? En azından Burcu Seçmeer’in “Önemli Bir Gün” adlı kitabından sahneye taşıdığı olağandışı iki
    öyküsünde öyle. İlkinde "Siz bizim suspus durduğumuza bakmayın; bütün kitaplar konuşmaya bayılır!" diyor kendi de bir öykü kitabı olan “Fısıltı”. Ağırbaşlı bir bilim kitabı, kokoş bir moda dergisiyle flört edebilir mesela.

    Spor kitapları, ön ve arka kapaklarının fit görünmesi için sıkı bir antrenmana girişebilir.
    Enstrüman kitaplarıyla nota kitapları, canlı müzik için akort yapıp repertuarı gözden geçirebilir. Taa ki bir cumartesi gecesi her kitaptan bir ses çıkıp ortalık kızışıncaya kadar.
    İkincisindeyse tuhaf bir balıkçı ailesinin küçük oğlunun umutları, İstavritler gibi babasının ağına takılır.
    Fakat onun yüreği üç kalpli mürekkep balıklarından bile büyüktür. Hayal gücü sayesinde yazar Franz Kafka’yla yoldaş, kâbusu olan ahtapotlarla dost olduğu gün hayatı değişir.
    Delikanlı çağındaysa, ailesi yüzünden tıkılıp kaldığı dükkân bir yana Atlas Okyanusu dahi ona dar gelecektir. Peki nasıl?

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Farabi Sahne

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Fısıltı & Önemli Bir Gün Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraFısıltı & Önemli Bir Gün Ankara Biletleri

    AdresFarabi Sahne
    80,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü