Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Frankenstein: 32 Kısım Tekmili Birden

    19 Aralık Pazartesi - 28 Aralık 2022 Çarşamba
    70 dakika
    • Komedi

    Frankenstein: 32 Kısım Tekmili Birden

    Yaş Sınırı : 13+

    Süre : 70 Dk.

    Oyun yapmak hevesleri ile yola çıkmış iki cüretkar oyuncu, Shakespeare’nin Hamlet oyununu Baba Sahne’ye kaptırınca, dünya edebiyatının klasikleri arasında yer alan Mary Shelley’in Frankenstein romanını oynamaya soyunurlar. Doktor Frankenstein’ın yaratmayı başardığı yaratığın, aradığı sevgiyi bulamadığı için bir canavara dönüşmesinin öyküsü. İki ahbap çavuştan sürekli bilgiç ve başat durumda olan oyuncu-yönetmen, yapay zekanın ve robotların yakında insanlık için bir tehlike oluşturabileceğini vurgulamaya çalışıyor. Her fırsatta şarkı söyleme heveslisi, naif partneri ise, gelgit akıllı halleriyle ona ayak uydurma çabasıyla debeleniyor. Gelgelelim yine yeterli prova yapılmadan seyircinin karşısına çıkılmıştır.

    İki oyuncu, onca rolü nasıl oynayacak? Canavar sahnede nasıl yaratılacak? Asıl önemlisi o ucube canavarı kim oynayacak?

    Ah ile vah ile, küçük kişisel alınganlıklar ve çatışmalarla yürüyen oyun “32 kısım tekmili birden” olarak ve fakat can havliyle sona ulaşıyor. Alman yazar Sebastian Seidel, yine bir yandan komik olanın tadını çıkarırken; bir yandan da tiyatro yapma aşkının, baş döndürücü güzelliğine ve aptallaştırıcı büyüsüne ayna tutuyor.

    Yazar : Sebastian SEIDEL

    Çeviren : Yücel ERTEN

    Yönetmen : Hüseyin SAMANLI

    Ses-Işık : Emre İNAL

    Oyuncular : Mustafa ARHAN, Aykut KESER

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Antalya - Antalya Haşim İşcan KM Küçük Salon
    Antalya - Antalya - Doğu Garajı K T M - Performans Sahne

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
     
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.
     
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
     
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
     
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
     
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Frankenstein: 32 Kısım Tekmili Birden Biletleri ve Fiyatları

    AntalyaFrankenstein: 32 Kısım Tekmili Birden Antalya Biletleri

    AdresAntalya Haşim İşcan KM Küçük Salon
    35,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    35,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü