Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    Gabo İllias

    Gabo İllias

    100. Yıl, Reşit Galip Cd. No: 11/11, 06680 Çankaya/Ankara 09 Haziran Cuma - 10 Haziran 2023 Cumartesi
    55 dakika
    • Dram
    • Trajedi

    Gabo İllias

    Süre: 55 Dk.

    Etkinlik Yaş Sınırı: 15+

    "...Placida Linero Yozgat’tan çıkmayan anam, José Arcadio Buendía tarlada gocuğu ile kalp krizinden ölen babam, Ursula İguaran horantanın ortasında bağıran ninem, Pablo Vicario’da abim... Bağrı açık gömleğiyle dalyan gibi süzülen abim."

    Yozgat… Metro İstasyonu.... Hayaller.... Kaybedişler....Ve Gabriel Garcia Marquez….

    29 yaşındaki bir Metro Güvenlik Görevlisi olan  İlyas, yaşadıklarına rağmen hayallerine tutunan bir genç adam. Yerin beş kat altında görünür olmaya çalışırken babası saydığı Marquez yani Gabo; İlyas’ın  yolculuğu boyunca onu izleyecek, yol gösterecek ancak yerin altından yeryüzüne çıktığında İlyas bu dünyada hep yalnız olduğunu anlayacaktır.  İnsan ister Yozgat’ın bir köyünde ister İstanbul’da bir öğrenci yurdunda isterse Kolombiya’da bir kasabada olursa olsun karanlığın pençesindedir. Yozgat'tan Kolombiya'ya uzanan bir kompartımandan aidiyetsizlik, kaybolmuştuk ve ironiler üzerine eleştirel bir oyun Gabo İllias sıradan bir adamın aklından geçen sıra dışı şeylerin yolculuğuna çıkartıyor.

    YAZAN: Elçin Gürler
    YÖNETEN: Tamer Can Erkan
    OYNAYAN: Lütfi Can Bulut
    PROJE DANIŞMANI: Ahmet Sami Özbudak
    YARDIMCI YÖNETMEN: Tamar Çıtak
    IŞIK TASARIM: Kaan Eman
    YAPIM: MONOLOGLAR MÜZESİ

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Sahne İkarus

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Gabo İllias Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraGabo İllias Ankara Biletleri

    AdresSahne İkarus
    İkarus Sahne
    Organizasyon İkarus Sahne
    110,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresSahne İkarus
    İkarus Sahne
    Organizasyon İkarus Sahne
    110,00 TL'den başlayan fiyatlarla