Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Gammazcı

    • Tiyatro

    Gammazcı

    Oyun, Bertolt Brecht'in 'Muhbir' ve Mario Fratti'nin 'İntihar' oyunlarından hareketle kurgulandı. Her iki hikayede de birer aile var ve her iki hikayede de aileler toplumsal bir krizin ortasındalar. Aile toplumun içindeki en küçük bütün ve kriz zamanlarında bu bütünlüğü ayakta tutabilmek çok zor. Hele ki insanlar birbirlerine olan güvenini yitirmişse. Oyundan bir alıntı: '... ortada bir şüphe varsa, 
     şüphe altında kişiler de var demektir. Bir kere şüphe olmayagörsün! '
     

    Oynayanlar
    Ali Hazar Dostay
    Hatice Elönü
    Mehmet K. Dostay
    Dış Sesler
    Cemal Kırık
    Özlem Sevimli

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü