Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    Garda Senfoni

    Garda Senfoni

    Yenidoğan, Çimenli Cd. No:35, 38280 Talas/Kayseri 3 Haziran 2023 Cumartesi
    90 dakika
    • Komedi

    Garda Senfoni

    Süre: 90 dakika - Tek perde
    Yaş Sınırı: 9+

    Hiçbir trenin durmadığı, unutulmuş küçük bir tren garında yaşayan dört serserinin eğlenceli öyküsü. Unutulmuş bu serserilerin amaçsız bekleyişleriyle devam eden bu durağan yaşamları, bir trenden atılan gizemli bir sandıkla birdenbire değişir.

    Garda Senfoni 3 Haziran Cumartesi 19.30'da Artizhane Cafe ve Theatre'de sizlerle buluşuyor.
     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Kayseri - Artizhane Cafe&Theatre

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Garda Senfoni Biletleri ve Fiyatları

    KayseriGarda Senfoni Kayseri Biletleri

    AdresArtizhane Cafe&Theatre
    Organizasyon Artizhane Sahne
    50,00 TL'den başlayan fiyatlarla