Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    Gazozdan Hikayeler

    Gazozdan Hikayeler

    • Dram

    GAZOZDAN HİKAYELER

    İNTERAKTİF GÖSTERİ

    70’ler, 80’ler, 90’lar sosyal hayatı, Tv ve sinema dünyasından, günümüze tatlı hatıralarla iz bırakan filmleri ve Tv yarışmalarının sahnede izleyici ile interaktif bir şekilde yapıldığı sahne şovu.

    Program; sahnede kurulu eski bakkal dekoru ile açılır. Bakkalın ürünlerini  tanıtması ve onlar hakkında mini hikayelerini anlatması ile başlar. Sonra sahneye, gecenin sunuculuğunu yapan “Tv sunucusu”  Veysel DİKER gelir. Seyirci ile birebir iletişim halinde başlayan bu süreç önemli eski Türk filmi sahnelerinin izletilmesi ve seyirciden  isteklilerin sahneye alınması, izlenen sahnenin oynatılmaya çalışılması ile devam eder.

    Seyirciden istekliler sahneye alınır ve yarışmalar yapılır.

    Seyircinin sürecin içinde olması, programın en önemli eğlence unsurudur.

     

    - 7 Yaş ve üzeri bilete tabidir.

    - Satın alınan biletlerde iptal iade ve değişiklik yapılmaz

    - Profesyonel kayıt cihazları salona alınmayacaktır

    - Etkinlik başladıktan sonra salona seyirci alınmayacaktır. Bu nedenle etkinlik başlamadan 10 dakika önce salona giriş yapmanızı öneririz.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu