Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    -

    Gece Boyunca (13+)

    Oran, Zülfü Tiğrel Cd. No:3, 06450 Çankaya/Ankara 11 Nisan 2023 Salı
    • Yetişkin Oyunu

    Gece Boyunca

    Yaş Sınırı: 13+

    Karanlık bir gece… Kendi halinde hayalleriyle yaşayan bir depo bekçisinin sıradan gecesi, bir suçlunun depoya kaçak girmesiyle bambaşka bir boyut kazanır.

    Türk Tiyatrosunun önemli yazarlarından Coşkun Irmak, Gece Boyunca adlı tek perdelik oyununda Absürd Tiyatroya özgü unsurlarla, geleneksel tiyatromuza ait ögeleri, kendine özgü incelikli diliyle harmanlayarak ‘bizden’ bir trajikomedi yaratmıştır.

     

    Yazan: Coşkun Irmak
    Yöneten: F. Aylin Tez

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Çankaya Bel Yaşar Kemal KM İnce Mehmet Tiyatro S

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Gece Boyunca (13+) Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraGece Boyunca (13+) Ankara Biletleri

    Organizasyon Ankara Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları
    04 Nisan Salı 11:00'da satışa açılacak