Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Gece O Kadar Kirliydi Ki İkisi De Kayboldular

    Kayseri - Tekne Sahne Kültür Merkezi 25 Haziran 2022 Cumartesi
    50 dakika
    • Trajik

    Gece O Kadar Kirliydi Ki İkisi De Kayboldular 

    Yaş Sınırı: 13 yaş ve üzeri

    "Buralarda insan ne uzar ne kısalır." Brezilya gettolarında yaşayan ve pazaryerinde çalışarak hayata tutunmaya çalışan Tonho ve Paco'nun gettodan sıyrılma öyküsü. Bir flüt ve bir çift ayakkabı, gerçekten de her şeyi değiştirmeye yetecek mi? Brezilyalı yazar Plinio Marcos'tan toplumcu gerçekçi bir oyun. 

    Yazan: Plinio Marcos

    Yöneten: Oğuzhan Alparslan

    Oyuncular

    Furkan Demir

    Metin Yılmaz

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Kayseri - Tekne Sahne Kültür Merkezi

    *** Oyun başlama saatinden sonra seyirci alınmayacaktır.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü