Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Geleceğe Dönüş

    40 dakika
    • Çocuk Oyunu

    Geleceğe Dönüş

    Yaş Sınırı: 2+

    80’lerin unutulmaz filmi Geleceğe Dönüş’ten çocuklara uygun olarak uyarlanan oyunda; çılgın bir mucit, günün birinde zaman yolculuğunu gerçekleştirebileceği bir araba icat eder! Bu icadı çok tuhaf olayların ve yanlışlıkların başlangıcı olacaktır. Geçmişte, gelecekte, arkadaşıyla birlikte bu hataları düzeltmeye çalışan mucidin başına gelenler, çocuk oyunumuzda eğlenceli ve öğretici bir maceraya dönüşüyor!

    Uyarlayan : Kerem Yalçın
    Yöneten: Mert Bulut
    Afiş Tasarım : Pınar Başol

    Oyuncu Kadrosu: Hilal Vitaş, Çağla Engin, Mert Bulut, Merve Aslan Özdemir, Hazal Zengin, Gizem Alp

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü