Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Gene Bi Gün

    Antalya - Antalya - Akademi Sahne Antalya - Akademi Sahne Tan Sağtürk Akademi Meltem Mahallesi Akdeniz Bulvarı No:10/42 ( Beach Park) Muratpaşa / ANTALYA 22 Mayıs 2022 Pazar
    90 dakika
    • Stand up

    Gene Bi Gün

    Yaş Sınırı :+13

    Şenay ve Doğa Ulaş ikilisi bu kez muhabbet ve kahkaha dolu sıcak dost sohbetlerini sahneye taşıyorlar. Başlarından geçen komik tuhaf olayları sizlerle paylaşmak için sahnedeler. Güzel hikayeler dinlemek ve bu sıcak sohbete ortak olmak isteyenler kaçırmasın. '' Gene Bi Gün'' başlıyor...

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Antalya - Antalya - Akademi Sahne

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü